top of page

30 Seneyi Aşkın Tecrübe..

1984'den beri süregelen turizm ve şehir turları tecrübemizi 1990 senesinde  "Bosphorus Yachting" ile bir adım ileri taşıyarak alanımızda fark yaratmayı hedefledik. 

 

Bugün Bosphorus Yachting ailesi olarak 30 seneyi aşkın tecrübemiz ile yerli ve yabancı gruplara İstanbul Boğazı'nda eşsiz anılar sunuyor ve İstanbul'un en güzel hali ile sizleri bir araya getiriyoruz.

 

Her tarzda etkinliğe ve bütçeye hitap eden çeşitli tekne seçeneklerimiz ve turlarımız ile sektörde standartları belirleyen ve asla kaliteden ödün vermeyen konumumuzu koruyor ve fark yaratmayı sürdürüyoruz.

Fleet
Destinations

Teknelerimiz

Bosphorus Princess 

Hem kişisel hem de kurumsal davet ve etkinliklerin vazgeçilmez adresi Bosphorus Princess hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeniz için sizlere hizmet vermeye hazır.

Maun ve tik döşemeleri ile emsalleri arasından sıyrılan Bosphorus Princess 34 metrelik boyu,

7 metre eni ile boğazın en dengeli ve gösterişli teknelerinden biridir. 170 kişiye kadar her türlü davet organize edilebilmektedir. 

 

Hayallerinize en uygun şekilde tasarlanabilen köprü güvertesi ve ana güvertesinde ister, lounge tarzında bir dekorasyon ile Boğaz'ın serin sularında gün batımının keyfini çıkartın, ister konforlu ve elegant tasarımıyla 5 yıldızlı restoran kalitesini İstanbul siluetinin en güzel halinde yaşayın. 

#cumburlopbogaz

The Bosphorus 

 

Bildiğiniz bütün "Etkinlik Tekneleri"ni unutun! Bosphorus Yachting ve alanın öncü yat tasarımcılarının ortak çalışmaları ile ortaya çıkan The Bosphorus tekne etkinliklerine ayrı bir kalite ve stil katıyor. 

Krom, maun ve tik malzemeler kullanılarak inşa edilen 18 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğindeki Bosphorus Princess 50 kişiye kadar seçkin davetlee ev sahipliği yapan, emsallerinin çok üstünde standartlara sahip bir teknedir. 

 

İç güvertede bulunan ve tur boyunca misafirlerinizin her iki kıtanın kıyılarını rahatlıkla görmelerini sağlayan geniş ve rüzgar kesen camları teknenin emsalsiz özelliklerinden yalnızca biridir. 

 

The Bosphorus ile sadece boğazın değil, denizin, güneşin ve adaların keyfini de çıkartabilirsiniz. İsteğinize göre dekore edilebilen iç ve dış güvertede güneşlenme minderleri, lounge alanları ile yemekli etkinlik yerine keyifli bir deniz macerası yaşamak isteyen misafirlerimiz için düşündüğümüz deniz merdiveni ile The Bosphorus, yazın, İstanbul’un sıcağından kaçmak için en iyi alternatiflerden biridir.

ROTALARIMIZ

Kiralık teknelerimiz ile önceden belirlenen iskelelerden sizi alarak başlayacak. Boğaz turumuz seçtiğiniz tur kategorisine göre düzenlenerek ve yine seçtiğiniz iskeleye, boğaz turu bitiminde sizi bırakarak sona ermektedir.

 

İstanbul Avrupa yakasının merkezi noktaları olan Kuruçeşme, Kabataş, Beylerbeyi gibi iskelelerden alış ve bırakış yapabilmekteyiz.

1603d3f7-397a-4870-b875-e60da06b84e7.jfi
Crew
860A1740.jpg

TANIŞALIM MI?

21 yıllık deneyimi ve profesyonel ekibi ile HomeStyle Private Catering  ekibinin üstün karşılama - ağırlama performansı ile sizlere unutulmaz etkinlikler sunmak için hazırız.

bottom of page